Waar bent u naar op zoek?
Meest gezochte items

Stagiair(e) Onderzoek naar Arbo Compliance IT Tool | Contour Advanced Systems

Contour Advanced Systems
Afstuderen, Stage
HBO
Anders, Bestuurskunde, Bedrijfskunde
Solliciteren

BEN JIJ EEN STUDENT MET EEN PASSIE VOOR ARBO-MANAGEMENT EN IT OPLOSSINGEN? WIL JIJ ONDERZOEKEN EN DIRECT IMPACT MAKEN OP DE VEILIGHEID EN GEZONDHEID BINNEN EEN ORGANISATIE? DAN IS DEZE OPDRACHT IETS VOOR JOU!

De opdracht

Binnen onze organisatie hebben we moeite met het effectief onderhouden van ons Arbo Management Systeem, dat gericht is op veilig en gezond werken. Het ontbreekt ons aan een passende oplossing in de vorm van een IT-tool die dit proces optimaal ondersteunt. We zijn daarom op zoek naar een gemotiveerde student die onderzoek wil doen naar de mogelijkheden van een Arbo Compliance IT-tool. Het doel van dit onderzoek is om inzicht te krijgen in geschikte tools die kunnen bijdragen aan het verbeteren van de compliance-processen rondom Arbo wet- en regelgeving binnen onze organisatie.

Mogelijke taken en verantwoordelijkheden:

  • Inventariseren van behoeften binnen de organisatie met betrekking tot Arbo-compliance en het huidige Arbo Management Systeem.
  • Analyseren van huidige knelpunten en tekortkomingen in het bestaande systeem en bijbehorende processen.
  • Verkennen en vergelijken van beschikbare IT-tools die Arbo-compliance kunnen ondersteunen. 
  • Adviseren over de implementatie van de gekozen oplossing en het ontwikkelen van een implementatieplan.

Wie is Contour Advanced Systems?

Contour Advanced Systems (CAS) is een groeiende internationale dienstverlener gericht op het leveren van kwaliteit en duurzame totaaloplossingen. Het bedrijf heeft sinds de oprichting in 1905 tot 2012 onder de naam Klein Poelhuis Special Projects gedraaid. Vervolgens is het overgenomen door de Contour Group BV. Contour AS is voornamelijk actief in High-Tech projecten en module- en apparatenbouw. Contour AS vertaalt innovatieve technologische kennis in de beste oplossing voor zijn opdrachtgever. Het bedrijf werkt als een ketenmanager, waardoor het dus alle disciplines in huis heeft om de high-tech producten volledig zelf te produceren. Dit gebeurt vanuit een geïntegreerd ‘plan-build-operate’ proces, dat gericht is op adviseren, ontwerpen, integreren, testen, documenteren en onderhouden van systemen en producten. De klant is bij Contour de basis van de productie, vandaar dat de productie volledig klantorder gestuurd is ingericht. Om deze reden wordt er gewerkt aan veel diverse opdracht; van inchecksystemen voor luchthavens en kasten voor brandslangen tot High-Tech containers voor defensie. Als multidisciplinaire systeem integratie specialist ontwikkelt Contour zich in 6 marktsegmenten:

  •  Defensie en veiligheid
  •  ICT Data
  •  Intra Logistiek
  •  Energie
  •  Mechatronische modules
  • Speciale behuizingen 

Door een jarenlange ervaring is Contour AS in staat diverse totaaloplossingen voor verschillende opdrachtgevers over de hele wereld te bouwen. Interessant om te weten is dat het werk nooit hetzelfde is. De projectdiversiteit maakt dat Contour AS op het gebied van engineering altijd volop in ontwikkeling is. Denk jij ons team te kunnen versterken? Ga de uitdaging aan en solliciteer direct!

Innovar (Innovatiehub Varsseveld)

De Varsseveldse bedrijven Contour Advanced Systems, Van Raam en Waterkracht zijn per 1 februari 2012 een samenwerking aangegaan om een Innovatiehub in de Achterhoek te starten; Innovar. In de Innovatiehub is er naast je interne begeleider ook een Hubmanager aanwezig die jou kan begeleiden. De begeleiding van de Hubmanager richt zich vooral op het proces verloop van jou leerzame periode. Daarnaast krijg je door de Innovatiehub de mogelijkheid om met andere studenten samen te werken en ervaringen uit te wisselen. Innovar is bedoeld voor studenten die met een frisse blik middels een stage, project of afstudeeropdracht de bedrijven helpen om continu te blijven innoveren. Per periode zijn er ongeveer 30 studenten die bij Innovar stage lopen of afstuderen. Er zijn al meer dan 550 studenten die bij Innovar hun stage- of afstudeeropdracht hebben voltooid! Ontdek zelf de voordelen die Innovar jou kan bieden:

  • Leerzame workshops
  • Extra begeleiding (verslaglegging, lay-out etc.)
  • Proces begeleidingsuurtje
  • Betere communicatie tussen studenten en werknemers
  • Om de twee weken een gezamenlijke lunch met alle studenten
  • Een Hubmanager waar je altijd je verhaal kwijt kan!

 

Wie ben jij?

Voor de vacature ‘Stagiair(e) Onderzoek naar Arbo Compliance IT Tool | Contour Advanced Systems’ herken jij je in het volgende profiel:

  • Jij volgt een hbo-opleiding in de richting van Bestuurskunde, Bedrijfskunde, Gezondheidswetenschappen of een relevante opleiding.
  • Affiniteit met Arbo-managementsystemen en veiligheid op de werkvloer.
  • Interesse in het verbeteren van werkprocessen door middel van IT-oplossingen.
  • Goed ontwikkelde analytische vaardigheden en probleemoplossend vermogen.
  • Je bent communicatief vaardig en hebt een proactieve houding.

 

Wat bieden wij?

Bij Contour Advanced Systems hechten we waarde aan de frisse perspectieven van studenten! Daarom mag jij van ons het volgende verwachten:

  • Goede stage- of afstudeervergoeding
  • Een leuke en leerzame stage of afstudeerperiode
  • Wekelijks een heerlijke traktatie
  • Een informele en open werksfeer

Ben je enthousiast geworden en wil je graag de mogelijkheden bespreken? Neem dan contact op met Hubmanager Vera Reijerink via info@innovar.nl of bel 06-28224863.

Interesse in een opdracht bij Contour AS?

Maak je interesse kenbaar en solliciteer via de onderstaande link!

Solliciteren